ליווי עסקי

עסקים רבים נתקלים בתחושה מעיקה של חוסר בזמן. חוסר בזמן לחשוב על כל השאלות החשובות: מהם הדברים העיקריים שיצמיחו את העסק? כיצד ניתן להתגבר על החולשות הקיימות? איך ניתן להתמודד עם מסגרת אשראי לוחצת והאם בכלל שיטת הפרסום שבחרנו אפקטיבית. אם אתם מזדהים עם האמירות הללו, ליווי עסקי מקצועי יאפשר לכם לנשום, ויסייע לכם למצוא את הפתרונות הרלוונטיים עבורכם.

ליווי עסקי מומלץ בעיקר לכל עסק- לעסקים המעוניינים בשינוי ברמת ההכנסות או ההוצאות, לעסקים שחשים בחוסר שליטה בעניינים העסקיים השוטפים ולכל עסק המעוניין להתנהל באופן נכון ויעיל יותר מבחינה עסקית. ויותר מכך, ההבדל בין עסקים כושלים למצליחים, טמון ביכולת לאתר את הנקודות הבעייתיות בעסק ולמצוא את הפתרונות הרלוונטיים ביותר.

ליווי עסקי מקצועי יכול לענות עבורכם על השאלות הבאות:

  • כיצד ניתן להתמודד עם מסגרת אשראי לוחצת?
  • האם וכיצד ניתן לשפר את מערך המכירות?
  • מהי מידת היעילות של אנשי המכירות הקיימים?
  • האם העסק מתנהל נכון מבחינת מיסוי?
  • האם הפרסום שבחרנו אפקטיבי עבורנו?
  • מהן חולשות העסק וכיצד ניתן להתגבר עליהן?
  • כיצד ניתן להגיע לשווקים חדשים?
  • איך מגייסים מימון עבור הפעילות השוטפת ?
  • מהם מנועי הצמיחה העיקריים של העסק?
  • כיצד בונים תוכנית עסקית שתשרת את מטרות העסק?

ליווי עסקי מקצועי ושיטתי, כמו שאנו מתחייבים לספק עבורכם, הינו אחת ההשקעות הנבונות ביותר שתעשו עבור העסק שלכם. כשכל מכשול בעסק ירופד בליווי צמוד, תרגישו בטוחים יותר ותלמדו להתנהל ביעילות רבה יותר. ההשקעה בתהליך הליווי העסקי תחזיר את עצמה כעבור תקופה קצרה, והעסק ינסק לגבהים חדשים.

אבחון העסק

בשלב הראשון נבחן מהו מצב העסק הנוכחי שלכם. ננתח את נקודות התורפה שלו, נבדוק מהם החוזקות שלו ואלו הזדמנויות עסקיות עומדות בפניו. האבחון העסקי הינו תהליך חד פעמי שבסיומו נוכל להציג לפניכם את התוצאות, ולבנות יחד את התוכנית העסקית הייחודית עבור העסק שלכם. הידע והניסיון שצברנו במהלך העשור האחרון, מאפשר לנו לאבחן עסקים בצורה נכונה בזמן קצר ביותר.

בניית תוכנית עסקית מקיפה

התוכנית העסקית שניצור עבורכם תהיה מסמך המפרט את מטרות ויעדי החברה, כמו גם הדרכים להשגתם. היא ממש כעין מפה, שמטרתה להציג לפניכם את העסק מסעיפי המכירות, הכספים, השיווק, כוח האדם ונושאים רלוונטיים נוספים. התוכנית תכלול בין היתר מידע כלכלי רב, כגון: מה יהיו הוצאות הפרסום המדויקות של העסק, מהו מודל גיוס ההון שנבחר להתנהל בו, מהו גובה השכר שיקבל כל עובד, מידע כללי על מוצרי ושירותי החברה, מהי עלות המלאי החודשית שצריך לרכוש ועוד. אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומומחה, שיענה על כל השאלות שלכם ויסייע לכתוב תוכנית עסקית שתביא אתכם לגבהים חדשים.

תיווך עסקי

חברתנו מספקת מגוון שירותי תיווך עסקי לעסקים קטנים ובינוניים: חיפוש חברות או מיזמים להשקעה/רכישה, קנייה ומכירה של עסקים, מיזוג חברות ומגוון הזדמנויות עסקיות נוספות שממתינות לכם מעבר לפינה. הניסיון הרחב שלנו בהפעלת קשרים עסקיים, יחסוך לכם זמן רב ואנרגיה, ויאפשר לכם לאתר בקלות את ההזדמנות העסקית המשתלמת. יחד עם הפעלת קשרים עסקיים, נספק לכל לקוחותינו מגוון שירותים פיננסיים בליווי משרד רו"ח: גיוס מימון ואשראי, ניהול תזרים מזומנים, תמחור, בדיקת כדאיות ועוד.

ייעוץ בנושא מכירות

אחד מיעדי התוכנית העסקית שניצור עבורכם, יהיה להביא לעליה הדרגתית במכירות העסק. לכל עסק נתאים את אסטרטגיית המכירות המתאימה: לעיתים נתבסס על מכירות ללקוחות רבים יותר (הגדלת מספר הלקוחות), ולעיתים נתבסס על הגדלת המכירות מכל לקוח בנפרד או שילוב של השניים. במידה ואתם מעסיקים אנשי מכירות, נשמח לשוחח עמם על שיפור שיחות המכירה, ולבנות תוכנית עבודה מסודרת למערך המכירות בעסק. בשורה התחתונה, נסייע לכם למכור טוב יותר, ובזמן קצר יותר.

השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם