קאוצ’ינג עסקי

כדי לנהל עסק צריך להיות מן סוג של סופרמן, לא פחות.  לדעת להתנהל ולתפקד נכון עם אינספור כובעים שונים אותם יש לחבוש: כובע המשווקים, המוכרים, מנהלי קשרי הלקוחות וכמובן המנכ"לים . אז אם אתם גם עוסקים בשיווק, גם במכירות, גם בצד הפיננסי גם בקשרי לקוחות וגם בעסק הפרטי שלכם, לא מן הנמנע שתפנו במוקדם או במאוחר לבקש עזרה.

את הקאוצ'ינג העסקי ניתן לדמות לכעין מצפן. בדומה למצפן המראה לבעליו את הכיוון הנכון ללכת,  מטרת האימון העסקי היא להניע תהליכים פנימיים אצל בעל העסק, ולסייע לו לזהות את המניעים הפנימיים האמיתיים למעשיו. לעיתים קרובות פוגשים מנהלים המתנהלים בדרך מסוימת בעסק שלהם מפאת ההרגל, מפאת ביסוס תפיסת עולם שגויה או מפני שכך ראו אצל קולגות מאותו התחום. על אף שהם יודעים בוודאות שדרך זו אינה רצויה, הם מתקשים מאוד לשנות אותה מפני שהרגל נעשה אצלם לטבע שני.

כמו כן, מצוי מאוד שישנם מנהלים שאינם מחוברים למטרות שיש לעסק שלהם, ולכן גורמים לבעיות שונות לצוף בעל כורחן. נפלא לראות איך תהליך הקאוצ'ינג העסקי מרגיע את בעל העסק, ומסייע לו לקבל החלטות עסקיות בצורה שקולה ונבונה יותר.

תהליך האימון

במהלך האימון העסקי נפעל במטרה להבין מהו החזון העסקי של העסק שלנו, כיצד אנו רואים את העסק בעוד מספר שנים, ואף יותר חשוב מכך- מהן השאיפות האישיות של מנהל העסק וכיצד הוא יפעל לקדם אותן בפועל. האימון מיועד לחברות מבוססות, המעוניינות להמשיך להתפתח, ולהגדיל את המכירות והרווחים, כמו גם ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש מאפס ולקבל הדרכה מתאימה. הצוות המקצועי שלנו צבר בעשור האחרון ידע מקצועי בתחום האימון, ואנו יודעים לחבר בין בעל העסק למהות העסק ומטרותיו. להבדיל מייעוץ עסקי, אימון עסקי מתמקד באדם הפרטי (במנהל העסק), ובונה תהליך ייחודי המותאם לצרכים וליכולות שלו.

השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם