ליווי וייעוץ משפטי

ניהולו של עסק מצריך פעמים רבות הבנה מסוימת בעולם המשפט: עריכת הסכמים מול לקוחות, טיפול בשיקים שחזרו, התנהלות מול לקוחות המסרבים לשלם, שמירה על זכויות עובדת בהריון, תכנון ימי החופשה לעובדים ועוד ועוד. חלק גדול מן העסקים שוכרים עו"ד מומחה/משרד עו"ד לשם כך, ומשלמים להם מדי חודש עבור הייעוץ המשפטי, אך רוב העסקים אינם יכולים להרשות זאת לעצמם.

מוסר התשלומים הנמוך בארץ והבעייתיות בתחום הגביה, מעצימים יותר ויותר את הצורך בליווי מעו"ד מומחה שיטפל בכל המסמכים החוקיים של העסק (הצעות מחיר, הזמנות, תעודות משלוח וכדומה), וינהל באופן שוטף את מערך הגביה.

אנו מציעים ליווי חוקי לעסקים, המותאם לצרכי העסק ויכולותיו הכלכליות בסל השירותים שלנו, ללא צורך בתשלום נוסף. במסגרת פעילותנו, אנו עובדים עם משרד עו"ד מהמובילים בישראל, המעניק ללקוחותינו את הליווי והייעוץ באופן שוטף.

שמירה על הזכויות הכספיות של העובדים

ליווי משפטי מקצועי כולל ניסוח מלא של כלל מסמכי העסק באופן איכותי, ומאפשר לשמור על הזכויות הכספיות של כלל עובדי החברה. מלבד ניסוח מסמכים באופן מקצועי, יפעל משרד עו"ד מטעמנו לגביית חובות יעילה יותר, באמצעות שליחת מכתבי התראה ללקוחות ופניה לבתי המשפט ולרשויות המתאימות במידת הצורך.

טיפול בצ’קים חוזרים

צ'קים הם בין אמצעי התשלום המקובלים ביותר כיום, אולם במקרים רבים הם חוזרים עקב חוסר כיסוי בחשבון הבנק של הלקוח. כבעלי עסקים עליכם לדעת שצ'קים חוזרים דורשים טיפול מידי, על מנת שניתן יהיה לגבות את החוב באופן יעיל. טיפול בצ'קים חוזרים דורש פניה מהירה למוסר הצ'ק על מנת לקבל את הכסף, ולעיתים גם פניה ללשכת ההוצאה לפועל. אנו בש.י. יזמות לא משאירים אתכם לבד מול החייבים, ומסייעים לכם בהתמודדות עם צ'קים חוזרים על מנת שתוכלו לקבל את הכסף במהירות.

התנהלות שוטפת מול הרשויות

ניהול עסק קטן או בינוני כרוך בהתנהלות נכונה מול רשויות המס, איכות הסביבה, רשם החברות, ביטוח לאומי וכדומה. עסקים רבים מנסים להתנהל בעצמם מול הרשויות השונות, אולם ללא הבנה וניסיון בתחום ניתן ללכת לאיבוד בקלות בסבך הביורוקרטיה. אנו עומדים לצדכם יחד עם משרד עו"ד מקצועי להתנהלות נכונה ומקצועית מול הרשויות, שתשפר את מעמדכם ורווחיכם בעסק.

השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם