ליווי שיווקי

עסקים רבים מגיעים לשלב בו העבודה השוטפת, מקשה עליהם לנהל את המשימות החשובות "מאחורי הקלעים". מלבד ההתמקדות בעבודה השוטפת עצמה, יש צורך לנהל את המערך השיווקי, הפיננסי והלוגיסטי של העסק. האם עסק ממוצע יכול לעשות הכל לבד? עסקים שניסו לעשות את כל פעולות הבק אופיס בעצמם לרוב נחלו אכזבה. מעבר לכך, יש המון אפשרויות לשיווק וקידום העסק, אבל איזו מהם מתאימה עבורכם? ואיך ניתן לבדל את העסק שלכם מעסקים דומים באותו התחום?

בשוק רווי בעסקים מסוג דומה לשלכם, כשכולם מציעים פחות או יותר את אותו הדבר, אתם חייבים להיות חדים, שנונים וייחודיים.

שירות הליווי השיווקי שלנו מתאים לכל סוגי העסקים, ומאפשר לכם לצאת מהתחרות אחת ולתמיד, ולהבטיח לעצמכם זרימת לקוחות קבועה, שתעניק לעסק שלכם יציבות כלכלית לאורך זמן.

המטרה המשותפת – להיות היחידים בשוק שלכם

המטרה שלנו וגם שלכם היא בסופו של דבר לבנות עבורכם מערך שיווקי יציב, שיזרים עבורכם לקוחות באופן קבוע, בלי שתצטרכו להשקיע זמן או כסף. איך אנחנו עובדים?

אנו עובדים ממקום של דיוק-

דיוק בתוכנית עסקית המותאמת לקהל היעד שלכם

דיוק בקידום העסק בכל הכלים השיווקיים שעובדים באמת: בניית שפה שיווקית אחידה ומבדלת, בניית הפרסומים שלכם באופן יעיל, בניית אתר אינטרנט ייחודי

ודיוק בשיווק ממוקד ברשתות החברתיות

הדיוק שלנו מאפשר לכם להיות מי שאתם באמת, ולהבליט את היתרונות הייחודיים של העסק שלכם.

אסטרטגיה

עסקים מתחילים מאופיינים בכך שלא תמיד יש להם תוכנית שיווקית מסודרת. לעיתים מזכירת הארגון אמונה על השיווק, ולעיתים מדובר במנכ"ל החברה עצמו. על מנת ליצור זרם של לקוחות קבועים לחברה, שימנע מכם את הצורך לשווקו לעיתים קרובות, יש צורך בבניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית עבור העסק. התוכנית האסטרטגית המקיפה שלנו כוללת בין היתר ניתוח השוק ומתחריו, יצירת בידול ויתרון תחרותי ובניית מערך פרסום ושיווק. בקיצור, כל מה שאתם צריכים כדי ליצור לכם קהל אוהדים נאמן.

מיתוג העסק

מיתוג הינו חלק חיוני בתהליך השיווק של כל עסק מתחיל, והוא מתאים גם לעסקים קיימים המעוניינים להתחדש. במסגרת הייעוץ והליווי השיווקי שלנו, נסייע לכם לבחור שם וסלוגן לעסק, וליצור בידול אמיתי מול המתחרים שישקף את קהל היעד ואת צרכי העסק. בהמשך, נמשיך ללוות את העסק בהפקת עזרים שיווקיים שימושיים כגון: עיצוב וכתיבת פולדרים, כרטיסי ביקור, פליירים ועוד. אם אתם רוצים שמישהו אחר יחשוב על הכל עבורכם, אתם כנראה צריכים להתקשר אלינו.

בנית וקידום אתרים

בניית אתר אינטרנט עבור העסק יכול לשרת אותו בכמה תחומים עיקריים. בראש ובראשונה, הוא יכול להיות כר פורה למכירות. אתר הבנוי נכון וכולל כתיבה שיווקית משכנעת, יכול למשוך כל משתמש להשאר בו לאורך זמן עד לשלב הרכישה. שנית, אתר ייחודי ומעוצב מושך תנועת גולשים חדשה לעסק, כלומר לקוחות חדשים עבורכם. אתר שנבנה בצורה מקצועית ונכונה הוא הדרך האידיאלית להעניק לכם יתרון משמעותי על פני המתחרים. האתר שנבנה עבורכם הוא כל מה שתצטרכו כדי להרים את העסק שלכם.

השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם